EASYTONE - Obuj se do toho!

FEasy Tone Reebok

Obuv Reebok EasyTone stále funguje!

Toužíte vypadat dobře a zároveň chcete v životě využít každou minutu, ale nestíháte chodit do posilovny?

Právě pro vás jsou určeny boty Reebok EasyTone. Pomáhají účinněji tvarovat zadeček a nohy při obyčejné chůzi. Nechte auto doma v garáži a jednoduše choďte! S EasyTone si totiž nosíte svoji posilovnu s sebou!

Obuv EasyTone je založena na technologii balančních vzduchových polštářů, umístěných pod patou a špičkou v podrážce boty, které jsou propojeny. Při chůzi se vzduch přelévá mezi komorami a vzniká tak drobná nestabilita, kterou jsou svaly nuceny vyrovnávat a víc se zapojovat.

Reebok EasyTone
Dokonalejší zadeček s každým krokem

Nastavit řazení článků podle

Revoluční typ obuvi, který ženám zaručuje zcela přirozené a nenásilné tvarování nohou a zadečku pouhou chůzí. To uvítají zejména časově zaneprázdněné ženy, pro které je velmi těžké zakomponovat péči o tělo do svého hektického životního stylu. Díky tomu, že EasyTone kombinuje funkčnost s atraktivním vzhledem, umožňuje tak ženám pracovat na formování postavy v rámci běžného denního režimu, tedy např. cestou do práce, na procházce se psem nebo při nákupech. EasyTone zároveň posiluje postranní svaly na nohou a zpevňuje se kotník, což je prevence proti výronu, tolik důležitá zejména pro ženy, které nosí vysoké podpatky. V neposlední řadě ženy EasyTone obuví posilují bederní svaly a podporují tak správné držení těla.